CFN Kimya A.Ş. Türkiye’nin EPS ürünleri ihtiyacını karşılamak amacıyla 2013 yılında üretime başladı. Dünyanın sayılı EPS üretim tesislerinden biri olarak GEBKİM V. Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde, üretime geçtiği yıldan itibaren uluslararası standartlardaki kalitesiyle EPS ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazarlarına sunmaktadır.

Bir aile grup şirketi iştiraki olarak CFN Kimya A.Ş. sahip olduğu tecrübe ve değerleri 1992 yılında kurulan KÖKTAŞ Grup ve profesyonel çalışma ekibinin birikimiyle edinmiştir. KÖKTAŞ Grup kurulduğu yıldan itibaren kara ve demir yolu taşımacılığı, akaryakıt, inşaat, enerji, madencilik ve tekstil sektörlerinde büyüyerek hizmet ve yatırımlarına devam etmektedir.

Biz markamızı bu 4 değer üzerine inşa ettik. 

Güvenilirlik, Müşteri Odaklılık, İnsan ve Çevreye Saygılı Olma, Yenilikçilik

< Güvenilirlik

Güven ve şeffaflık ilkelerine dayalı iş ahlakıyla güçlü ve sürekli iş birliği ile tedarik zinciri oluşturuyoruz.

Şirketlerin insanlardan meydana geldiğini her zaman göz önünde bulundurarak karşılıklı güven ve şeffaflık içerisinde ihtiyaç karşılayabilen bir üretici olmayı önemsiyoruz. Çalıştığımız firmalarımızla güvenilir ve uzun süreli iş ortaklığına dayalı ilişkiler kurarak güçlü tedarik zinciri yapısı oluşturuyoruz.

Müşteri Odaklılık >

Üretimden lojistik sürecine müşterilerimize ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri sunuyoruz.

Otomotivden inşaata, gıdadan beyaz eşyaya farklı sektörlerden pek çok firmaya ham madde üretimi yapıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda EPS ham maddesini kullanılacağı alana göre üretip gerekli standartlara uygun hale getirmek bizim önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ürün tedariği zincirini sağlarken tesisimizin kara, tren ve deniz yolu bağlantılarına yakın konumu ile hızlı ve uygun nakliye avantajı sunuyoruz.

< İnsana ve Çevreye Saygılı Olma

Ürünlerimiz bugün çatınızdan sofranıza her yerde, biz de bunun bilinciyle üretim yapıyoruz.

Bugün çatınızdaki ısı yalıtımından ofise sipariş ettiğiniz yemeğin ambalajına kadar günlük hayatta kullandığınız pek çok üründe EPS’den faydalanılıyor. Çünkü EPS hava kirliliğini önlüyor, enerji tasarrufuna ve geri dönüşüme olanak sağlıyor. Kendi EPS markamız olan White Gold A ve White Gold B serileri farklı kullanım amaçları için özel olarak hazırlanmış ürünlerden oluşuyor.
CFN Kimya A.Ş. olarak üretim aşamasında kullanılacak kimyasal maddeleri insan sağlığına uygunluğuna göre
özenle seçiyoruz.

< Yenilikçilik

Teknoloji yatırımları ve AR-GE çalışmalarıyla ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.

Dünyanın bu kadar hızlı değişip geliştiği bir dönemde biz de yenilikçi yöntemlerle bu değişime uyum sağlıyoruz. Yurt içinde EPS ihtiyacını yerli üretim ile karşılamaya, ihracat yaptığımız yurt dışı pazarlarında kalite ve diğer hizmetlerimizle rekabet gücümüzü artırmaya çalışıyoruz.

Üretime başladığımız 2013 yılından beri yaptığımız Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları ile ürünlerimizin kalitesini ve performansını sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve sorularınız için